×

Нагороди

Сертификат_2015_2

Вищою винагородою на дегустаційному конкурсі WORLD BREAD UKRAINE 2015 було відмічено ТОВ “УКР-АГРО-ПРОДУКТ” за успіхи у виробництві одразу декількох видів продукціі ТМ “Новоукраїнка”, а саме:

 1. Пластівці вівсяні ПРЕМІУМ №2
 2. Суміш пластівців ПРЕМІУМ №5
 3. Пластівці вівсяні ПРЕМІУМ №3
 4. Мюслі 5 фруктів
 5. Мюслі багато фруктів
 6. Мюслі до сніданку
 7. Борошно пшеничне вищого гатунку
дипломWF_2014

“ВЕСЬ СВІТ ХАРЧУВАННЯ УКРАЇНА” — міжнародна виставка продуктів харчування та напоїв. Виставка орієнтована на провідних спеціалістів харчової промисловості, представників великого та середнього бізнесу.

Традиційно в рамках WorldFood Ukraine проходить ряд дегустаційних конкурсів, до участі в яких запрошуються виробники продуктів харчування та напоїв не лише з України, але й сусідніх країн.

ТОВ “Укр-Агро-Продукт” було нагороджено за участь в міжнародній виставці WorldFood Ukraine 2014.

wf16-_dipl-bread

Вищою винагородою  ГРАН ПРІ на дегустаційному конкурсі WORLD BREAD UKRAINE 2016 було відмічено ТОВ “УКР-АГРО-ПРОДУКТ” за успіхи у виробництві одразу декількох видів продукціі ТМ “Новоукраїнка”, а саме:

 1. Пластівці вівсяні ПРЕМІУМ №2 “Новоукраїнка”, ТМ
 2. Суміш пластівців ПРЕМІУМ №5″Новоукраїнка”, ТМ
 3. Пластівці вівсяні ПРЕМІУМ №3 “Новоукраїнка”, ТМ
 4. Борошно пшеничне вищого гатунку “Новоукраїнка”, ТМ
degus-konk16_snek

Вищою винагородою  ГРАН ПРІ на дегустаційному конкурсі WORLD SNACK UKRAINE 2016 було відмічено ТОВ “УКР-АГРО-ПРОДУКТ” за успіхи у виробництві одразу декількох видів продукціі ТМ “Новоукраїнка”, а саме:

 1. Мюслі багато фруктів  “Новоукраїнка”, ТМ
 2. Мюслі 5 фруктів  “Новоукраїнка”, ТМ
 3. Мюслі до сніданку “Новоукраїнка”, ТМ
diplom_wf2016

“ВЕСЬ СВІТ ХАРЧУВАННЯ УКРАЇНА”  2016— міжнародна виставка продуктів харчування та напоїв. Виставка орієнтована на провідних спеціалістів харчової промисловості, представників великого та середнього бізнесу.

Традиційно в рамках WorldFood Ukraine проходить ряд дегустаційних конкурсів, до участі в яких запрошуються виробники продуктів харчування та напоїв не лише з України, але й сусідніх країн.

ТОВ “Укр-Агро-Продукт” було нагороджено Дипломом за участь в міжнародній виставці WorldFood Ukraine 2016.