×

Нагороди

Вищою винагородою на дегустаційному конкурсі WORLD BREAD UKRAINE 2015 було відмічено ТОВ “УКР-АГРО-ПРОДУКТ” за успіхи у виробництві одразу декількох видів продукціі ТМ “Новоукраїнка”, а саме:

 1. Пластівці вівсяні ПРЕМІУМ №2
 2. Суміш пластівців ПРЕМІУМ №5
 3. Пластівці вівсяні ПРЕМІУМ №3
 4. Мюслі 5 фруктів
 5. Мюслі багато фруктів
 6. Мюслі до сніданку
 7. Борошно пшеничне вищого гатунку

“ВЕСЬ СВІТ ХАРЧУВАННЯ УКРАЇНА” — міжнародна виставка продуктів харчування та напоїв. Виставка орієнтована на провідних спеціалістів харчової промисловості, представників великого та середнього бізнесу.

Традиційно в рамках WorldFood Ukraine проходить ряд дегустаційних конкурсів, до участі в яких запрошуються виробники продуктів харчування та напоїв не лише з України, але й сусідніх країн.

ТОВ “Укр-Агро-Продукт” було нагороджено за участь в міжнародній виставці WorldFood Ukraine 2014.

Вищою винагородою  ГРАН ПРІ на дегустаційному конкурсі WORLD BREAD UKRAINE 2016 було відмічено ТОВ “УКР-АГРО-ПРОДУКТ” за успіхи у виробництві одразу декількох видів продукціі ТМ “Новоукраїнка”, а саме:

 1. Пластівці вівсяні ПРЕМІУМ №2 “Новоукраїнка”, ТМ
 2. Суміш пластівців ПРЕМІУМ №5″Новоукраїнка”, ТМ
 3. Пластівці вівсяні ПРЕМІУМ №3 “Новоукраїнка”, ТМ
 4. Борошно пшеничне вищого гатунку “Новоукраїнка”, ТМ

Вищою винагородою  ГРАН ПРІ на дегустаційному конкурсі WORLD SNACK UKRAINE 2016 було відмічено ТОВ “УКР-АГРО-ПРОДУКТ” за успіхи у виробництві одразу декількох видів продукціі ТМ “Новоукраїнка”, а саме:

 1. Мюслі багато фруктів  “Новоукраїнка”, ТМ
 2. Мюслі 5 фруктів  “Новоукраїнка”, ТМ
 3. Мюслі до сніданку “Новоукраїнка”, ТМ

“ВЕСЬ СВІТ ХАРЧУВАННЯ УКРАЇНА”  2016— міжнародна виставка продуктів харчування та напоїв. Виставка орієнтована на провідних спеціалістів харчової промисловості, представників великого та середнього бізнесу.

Традиційно в рамках WorldFood Ukraine проходить ряд дегустаційних конкурсів, до участі в яких запрошуються виробники продуктів харчування та напоїв не лише з України, але й сусідніх країн.

ТОВ “Укр-Агро-Продукт” було нагороджено Дипломом за участь в міжнародній виставці WorldFood Ukraine 2016.